Letiště Mošnov

Zážitky na letišti v ostravě

Letiště Mošnov v Ostravě nejenže slouží jako vstupní brána do světa, ale také nabízí celou řadu zážitků pro milovníky létání a nezapomenutelné zážitky pro všechny ostatní. Vyhlídkový let nad Beskydami je nejen romantickým zážitkem, ale také způsobem, jak si užít nádherné výhledy. Pokud hledáte něco ještě vzrušujícího, můžete se stát pilotem na zkoušku a vyzkoušet si, jak to je řídit letadlo. Bez ohledu na to, kterou možnost si vyberete, na letišti v Ostravě určitě najdete zážitek, který vás zcela uchvátí.

Vyhlídkový let nad Beskydami

Vyzkoušejte si let nad Ostravou a Beskydami a užijte si nezapomenutelný zážitek. Během 40 až 50 minutového letu s profesionálním pilotem se podíváte na krásné výhledy a prožijete vzrušující dobrodružství. Poletíte kolem zajímavých míst, jako je Lysá Hora, Žermanická přehrada, Čeladná, hrad Hukvaldy a Štramberská trúba.

Zajistěte si zážitek na celý život a nezapomeňte na foťák! Let se uskuteční v moderním čtyřmístném letounu Cessna 172. Vydejte se na nebesa a užijte si naplno ten nezapomenutelný zážitek!

Vyhlídkový let Beskydy
Romantický let Ostrava

Romantický let letadlem

Přemýšlíte nad tím, jak strávit perfektní romantické odpoledne s vaším partnerem? Nudí vás tradiční rande jako večeře v restauraci nebo kino? Přijďte na letiště Mošnov a vydejte se na nezapomenutelný zážitek.

Vzdušné rande nad Ostravou vám nabídne nádherné výhledy a romantickou atmosféru ve výškách 2 000 metrů. Po přijezdu na letiště se seznámíte s profesionálním pilotem, který vás bude celou dobu doprovázet a zajistí vám bezpečný let. Zatímco se pohodlně usadíte v čtyřmístné Cessně 172, budete si s partnerem vychutnávat skleničku vína a připravovat se na nezapomenutelný zážitek. Připravte svůj foťák, neboť z výšky 2 000 metrů na vás čeká pohled na celé město, a určitě nebudete chtít tyto momenty zapomenout. 

Pilotem letounu na zkoušku

Staňte se svým vlastním kapitánem a splňte si své největší sny o létání! V tomto nezapomenutelném zážitku se stanete druhým pilotem legendárního letounu Cessna 172.

Zvládnete všechny aspekty plánování letu a přípravu letadla na start.  V průběhu zážitku zkontrolujete palubní přístroje a aktivaci vzdušných prostorů,  poté budete moci konečně vzlétnout a prožít vzrušující okamžiky letu. Své zkušenosti vyleštíte i během řešení různých krizových situací, které mohou při letu nastat.

A až doletíte na zem, budete si moci na své zážitky připít s pilotem v místní hospodě. Užijte si neopakovatelnou příležitost stát se (co)pilotem.

Pilotem na zkoušku - Ostrava